2010. DECEMBER – Vérvétel, tüdőgondozó

2010 december 20. | Szerző:

Ma hajnalban – éhgyomorra – megtörtént a vérvétel, vizeletvizsgálat.

Szerettem volna a tüdőgondozót is ugyanazzal az úttal elintézni, de holnapra maradt, mert – lám, milyen gyakorlott vagyok – nem találtam oda…

Így – bár a héten munka már nincs – holnap mégis korán kelhetek, és ismét mehetek sorbanállni…


Eredményt csütörtök fél kettő – fél három között kapok.

Üzenj a blogger(ek)nek!

Üzenj a kazánháznak!

Blog RSS

Üdvözlünk a Cafeblogon! Belépés Regisztráció Tovább az nlc-re!